24.07.15

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: ОБГОВОРЕННЯ РЕФОРМИ З УРЯДОВЦЯМИ ТА ПРЕДСТАВНИКАМИ ГРОМАД

   23 липня, о 17:00, в Американському домі відбулося обговорення питань децентралізації. Ключовими спікерами були: заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В'ячеслав Негода, директор Місії Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні Джед Бартон, та виконавчий директор Асоціації міст України Мирослав Пітцик.
   Обговорювалися питання: що таке децентралізація? Чи потрібна Україні така реформа? Чим саме відрізняється запропонована децентралізація від федералізації? Хто контролюватиме органи місцевого самоврядування? Як реформа впливатиме на місцеві громади та забезпечення їх ресурсами?
   250 учасників долучились до онлайн-трансляції, основні місця підключення - бібліотеки. Диканська центральна районна бібліотека також взяла участь у вебінарі. Присутні були бібліотекарі та представники громади. Серед них - заступник голови райдержадміністрації Біляєва Тетяна Григорівна. Питання приймалися і від онлайн-аудиторії. 
   Організатори відео - обговорення: Асоціація міст України та Рада з міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), програма «Бібліоміст».

Вебінар можна переглянути у запису "Презентація з децентралізації".

                                

                                

Немає коментарів:

Дописати коментар