12.12.15

Сільські та шкільні бібліотеки в інформаційному просторі: взаємодія та співпраця

    Районний семінар бібліотекарів шкіл відбувся в читальному залі районної бібліотеки для дітей і був присвячений темі "Сільські та шкільні бібліотеки в інформаційному просторі: взаємодія та співпраця". Цікаво і змістовно пройшов захід, на якому розкрили різні питання бібліотечної роботи провідні бібліотекарі Диканської центральної районної бібліотеки та їхні колеги - бібліотекарі шкіл.
  Питанням інноваційної діяльності бібліотек був присвячений виступ директора ЦРБ Кучеряєвої Наталії Володимирівни. Бібліографічний огляд "Смак сучасної літератури" провела провідний бібліограф бібліотеки Ольга Гірняк.
    Співпраці в інтересах користувачів - дітей шкільної та районної бібліотеки для дітей приділила увагу завідуюча бібліотекою Диканської гімназії імені М.В.Гоголя Щербань О.М. Досвідом своєї роботи поділилися Неводнича Н.В. - завідуюча бібліотекою Стасівської гімназії імені М.Башкирцевої, Левченко О.П. - завідуюча бібліотекою Великобудищанської ЗОШ І - ІІІ ст., Кальник Л.В. - завідуюча бібліотекою Орданівської ЗОШ І - ІІІ ст.
   Результатом спільної роботи бібліотеки гімназії імені М.В.Гоголя та районної бібліотеки для дітей став літературно - краєзнавчий вернісаж "У вінку з легенд, з піснями в серці". Учні 9 - А класу гімназії Коломієць Д., Сидоренко А., Безугла Я., Дзюба Є., Яковенко А. та Зливко С. театралізовано представили образи Марії Башкирцевої, Марусі Чурай та Гриця Бобиренка, Мотрі Кочубей, її матері та Івана Мазепи.
   Огляд сучасної дитячої книги українських та зарубіжних авторів провела провідний бібліотекар районної бібліотеки для дітей Воронянська Л.І.
    Бібліотекарі шкіл району відвідали Інтернет - центр Диканської ЦРБ. Провідний бібліотекар цього відділу Тетяна Гальченко познайомила гостей з можливостями та послугами Інтернет - центру в роботі з користувачами - учнями, розповіла, які проводяться заходи для різних вікових категорій дітей, продемонстувала сторінки блогу Диканської ЦРБ та ознайомила з блогом "Методична служба публічних бібліотек Києва".


  

 

 2 коментарі:

  1. Дякую за увагу до блогу "Методична служба публічних бібліотек Києва" :)

    ВідповістиВидалити