01.12.16

Добро починається з тебе

     "Життя таке коротке. Поспішайте творити добро" (О.Довженко)


   Милосердя, доброта. Ще з часів давньоруських благодійність була в традиціях нашого народу. Цілком природнім і закономірним вважалося допомогти шматком хліба, дати притулок бездомному, захистити старість і немічність, порятувати хворого чи каліку, заступитися за беззахисного і скривдженого.
   Доброта і чуйність, співпереживання і щиросердність, уміння розділити чужий біль, вчасно підтримати у важку хвилину - в характері нашого народу. Милосердя й доброта - як два крила, на яких тримається людство.
   Саме про це була наша відверта розмова з старшокласниками "Людина починається з добра". "Твори добро - бо ти людина!" - з вступним словом звернулася до юних користувачів провідний бібліотекар відділу обслуговування Т.М.Михайлик. Цікаву розмову продовжила наша гостя - методист Диканського районного Будинку школяра А.В.Оніпко. "Нехай людина добро приносить, бо світ навколо любові просить" - так звучала тема живої, відкритої, щирої розмови.
Доброта, милосердя - багатоликі. Потреба в них повсякчас. То ж розмова йшла і про ставлення до братів наших менших - "Добротою себе виміряй" - милосердне ставлення до тварин розповіла учнівській аудиторії провідний бібліограф Диканської ЦРБ О.Є.Гірняк.


   Вразила присутніх сімейна історія настоятеля Свято - Вознесенського монастиря Михайла Жара, у якого 250 дітей. І лише троє з них - рідні. І його любові, співчуття вистачає на всіх.

   Захід організували і провели провідний бібліотекар відділу обслуговування Т.М.Михайлик та провідний бібліограф Диканської ЦРБ О.Є.Гірняк.

Немає коментарів:

Дописати коментар