24.09.14

Доторкнись до природи душею

  Світ та екологія. Ці слова стали своєрідним символом сучасності, постійними закликами, зверненими до всього людства і до кожного з нас. На початку ХХІ століття можливість екологічної катастрофи уявляється зараз найбільш близькою та важко усуненою.
  Нерозумне використання природних багатств призведе до того, що протягом століття ми втратимо близько 20% усіх видів нині існуючих організмів. На сьогодні у світі втрачено 1200 видів тварин. Нині щороку зникає один вид тварин.
   Зникнення загрожує більш як 150 видам рослин.
   З другої половини ХХ ст - з початку ХХІ ст Земля що далі, то більше стає Планетою Спраги.
Слово Чорнобиль стало міжнародним кодом, за яким пізнавали і пізнають Україну, визначали і визначають її місце у світі.
  Між людиною і природою постійно йде діалог. Але чи завжди людина чує її голос? Відповідь на це запитання - головна тема нашої книжкової виставки - інсталяції "Живої природи душа промовляє", що організована на абонементі Диканської ЦРБ для широкого кола читачів. (Організували книжкову виставку провідний бібліотекар відділу обслуговування Т.М.Михайлик та бібліотекар по обслуговуванню юнацтва М.І.Тягній)
  Адже сьогодні стала особливо гострою необхідність підвищення у користувачів бібліотеки екологічної культури, екологічного мислення, виховання любові до природи.

Немає коментарів:

Дописати коментар