11.05.16

У травневому цвіті знов прийшла Перемога

   Давно заросли травою окопи. Давно сіють пшеницю на землі, яка горіла і стогнала. А люди... Людям і досі болять завдані війною рани. Не щезне з пам'яті людської, не йде в забуття великий подвиг нашого народу - його битва, його перемога над фашизмом.
   День 9 травня 1945 року знає весь світ. Швидко, мов весняні струмки, збігають роки, квітнуть дерева, половіють жита, приходять у світ нові люди. Але не старіє, не зникає пам'ять тих літ.
   Традиційні травневі зустрічі, присвячені 71 - им роковинам Перемоги у Другій Світовій війні, проводила бібліотека у Диканській гімназії імені М.В.Гоголя із ветераном Івашко Анатолієм Семеновичем. Розповідь бібліотекаря читального залу Світлани Тютюнник повела учнів нетлінними стежками Великої війни. А Анатолій Семенович повідав дітям про свої воєнні роки. Ця розповідь нікого не залишила байдужим. По закінченню зустрічі учні подарували ветерану квіти і сфотографувались.


   У читальній залі районної бібліотеки експонується книжково - ілюстративна виставка "Рокам ніколи пам'яті не стерти", присвячена Великій Перемозі над фашизмом у Другій Світовій війні 1939 - 1945 років. Кожен розділ виставки дасть змогу читачеві поринути у трагічні воєнні роки нашої країни. Перечитати і переосмислити причини і хід війни, а також дати свою оцінку тим подіям.


Немає коментарів:

Дописати коментар