12.05.17

Відродження, організація та популяризація сімейного читання в публічній бібліотеці

   Згідно річного плану роботи в Диканській ЦБС було проведено семінар для бібліотекарів системи "Відродження, організація та популяризація сімейного читання в публічній бібліотеці". З методичною консультацією "Сімейне читання як спільна діяльність родини та бібліотеки" розпочала семінар директор ЦБС Кучеряєва Н.В. Далі прозвучав виступ провідного бібліотекаря ЦРБ Михайлик Т.М. "Робота по впровадженню сімейного читання в центральній районній бібліотеці". Своїм досвідом роботи в цьому напрямку поділились завідуюча Стасівською СБФ "Досвід бібліотеки по залученню користувачів до сімейного читання" та Великобудищанською СБФ Гетьман Т.М. "Бібліотека і сім'я - разом до спільної мети".
   Всі учасники семінару брали участь в обговоренні. Також в продовження заданої теми присутні отримали методичні матеріали щодо форм і назв різноманітних конкурсів, які можна проводити в бібліотеці в рамках сімейного читання.
   На завершення заходу бібліотечним працівникам було представлено презентації, підготовані провідним бібліотекарем ЦРБ Михайлик Т.М., провідним бібліографом Гірняк О.Є. та інженером - програмістом Волинцем О.С. "Думки у слові стверджують себе" (Наталія Баклай - презентація творчості) та "Книжковий салон" (нові надходження до бібліотеки).


Немає коментарів:

Дописати коментар