17.02.18

Любов - господня благодать...

   Відчуваєте? Кохання сьогодні всюди - у вітринах магазинів, у повітрі, в серці і навіть у бібліотеці.

   Саме 14 лютого романтичний флеш - моб за кожними дверима, а за дверима відділу абонементу Диканської ЦРБ любов...!


   На викладці зібрані книги різних авторів, об'єднані теплим настроєм, затишком і позитивом. Автори книг розповідають про різноманітніші дива, кохання у житті персонажів і про диво кохання з першого погляду чи трепетної потужної любові аж до старості, про найрідніших на світі людей і про те, як бути щасливим...

   "Закохуємось та читаємо про кохання" - саме таку назву має пізнавальна розвага до Дня Святого Валентина, яку підготували для юнацтва провідний бібліотекар відділу обслуговування Тягній М.І. та провідний бібліограф Гірняк О.Є. Присутні із задоволенням переглянули відеоролик про святкування Дня Святого Валентина. На заході учні дізналися про походження свята, прослідкували історію виникнення листівки - валентинки, згадали літературні пари та твори про кохання у розважальних вікторинах і створили власноруч вітальні листівки - валентинки.

   Ну і який же день Святого Валентина без солодощів!!! А цукерки цього разу  - з передбаченнями для кожного, хто вже зустрів своє "почуття", або ж ще у пошуках.


   А ще 14 лютого - Міжнародний День дарування книг. Ну як можна залишитися осторонь! До уваги користувачів інформаційна книжкова виставка, де експонуються видання, подаровані бібліотеці активними та небайдужими читачами.

Немає коментарів:

Дописати коментар