13.02.15

Любов - душі найвищий злет!

Шановні наші користувачі!
   Існує багато легенд, пов'язаних з ім'ям Святого Валентина - "винуватця" свята всіх закоханих, що наближається. Одна з них свідчить: християнський священник Валентин жив в ІІІ столітті і прославився тим, що таємно поєднував шлюбом усіх закоханих, не дивлячись на заборону римського імператора Юлія Клавдія ІІ. Коли таємниця розкрилася, він представ перед префектом Риму і був засуджений до мученицької смерті, що і сталося 14 лютого 269 (270) року.
   То ж напередодні дня Святого Валентина на абонементі Диканської ЦРБ бібліотекарі по обслуговуванню юнацтва М.І.Тягній та провідний бібліотекар відділу обслуговування Т.М.Михайлик організували для юнацької аудиторії та для широкого кола читачів виставку - настрій "Прийшла любов непрохана й неждана - ну як мені за нею не піти?". 
    Любов стоїть біля витоків життя. Любов - це найвище духовне благо, що дає нам сили і наснагу. Закохані люди на старіють, вони невтомно випромінюють любов і щедрість душі. То що це є - сила кохання? Завдяки коханню народжуються найпрекрасніші перлини інтимної лірики.
   До уваги наших користувачів лірика поетів різних часів (розділ "Десь на дні мого серця заплела дивну казку любов"). Для читачів, що кохаються в прозі - наступний розділ нашої книжкової виставки "Замість віршів про кохання". Адже кохання кожної людини - це окрема історія. 
   Святкового настрою нашим відвідувачам додають композиції "Кохання щемна мить" на абонементі та в читальному залі Диканської ЦРБ.
    Отож, поспішайте до бібліотеки, читайте про любов - від класиків до сьогодення. А ми бажаємо, щоб ваше кохання було ніжним, вічним, вірним і взаємним. Щоб душа ваша піднялась якнайвище над усім буденним, бо любов - душі найвищий злет.

Абонемент


 

Читальний залНемає коментарів:

Дописати коментар