13.04.17

Піонер ракетної техніки

   12 квітня відзначається Всесвітній день авіації і космонавтики (Міжнародний день польоту людини в космос).У цей день в 1961 році громадянин СРСР майор Юрій Олексійович Гагарін на космічному кораблі «Восток» вперше в світі здійснив орбітальний обліт Землі, відкривши епоху пілотованих космічних польотів. Він зробив один виток навколо земної кулі, який тривав 108 хвилин. За рішенням Міжнародної авіаційної федерації (ФАЇ) 12 квітня відзначається як «Всесвітній день авіації та космонавтики».
   В Україні цей День має назву «День працівників ракетно-космічної галузі України» і закріплений Указом Президента України від 13 березня 1997 року № 230/97, його святкування відповідно проводиться щорічно 12 квітня.
   Пізніше, 7-го квітня 2011-го року, на рівні Генеральної Асамблеї ООН, була прийнята відповідна резолюція № 65/271, в якій 12-е квітня проголошено Міжнародним днем польоту людини в космос.
   В Інтернер - центрі Диканської ЦРБ відбулася інтернет - мозаїка "Піонер ракетної техніки", присвячена цій даті, а також 120-річчю з дня народження нашого земляка, талановитої людини Юрія Васильовича Кондратюка. Захід відвідали учні 3 класу гімназії імені М.В.Гоголя. Діти ознайомились з історією розвитку космічної галузі, з її видатними особистостями, переглянувши відео "День космонавтики. Первооткрыватели космоса. Первые в космосе". Далі бібліотекар Гальченко Тетяна розповіла про життєвий шлях піонера ракетної техніки, нашого земляка Юрія Васильвича Кондратюка (Олександра Гнатовича Шаргея) і продемонструвала відеоролик "Юрій Кондратюк українець, що створив стратегію висадки на Місяць. Траса Кондратюка" та уривок з фільму "Тайны забытых побед. 34. Трасса Кондратюка". Також подивилися ролики "Прогулки в космосе для начальной школы", "Видеоролик о планете Земля для детей", "Почему происходит смена времён года? Энциклопедия для детей", "Почему происходит смена дня и ночи Энциклопедия для детей" та на завершення заходу - мультфільм "Фиксики - Глобус | Познавательные мультики для детей, школьников"


Немає коментарів:

Дописати коментар