04.10.17

Бібліотека - крізь віки...

Шановні наші користувачі!

   30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек. Це свято не тільки професійне, а й загально - народне, адже кожна людина хоча б раз у житті відвідувала бібліотеку. Бібліотеки - один із інструментів нашої цивілізації в процесі збереження, накопичення і передачі людських знань.
   У Київській Русі перші бібліотеки стали відкривати після прийняття християнства. Це були церковні бібліотеки, серед яких у той час найбільшою вважалася заснована в 1037 році князем Ярославом Мудрим бібліотека Софії Київської. На сьогоднішній день в Україні функціонують близько 40 тисяч великих і малих бібліотек. Однією з найбільших вважається Національна бібліотека України імені В.І.Вернадського.
   Бібліотека сьогодні - це культурний, інформаційний, духовний центр цивілізації. Ніщо так глибоко не передає духовного життя народу, як книга - неперевершений витвір людського генія.
    Шановні читачі! А що для вас сучасна бібліотека? Саме про це ми запитали напередодні Дня бібліотек наших численних користувачів.
   Знайомтесь... Чи хтось з вас розділяє таку точку зору?
   Запрошуємо до розмови.

   Матюшко Оксана: "Для мене бібліотека - це не лише заклад, де можна знайти цікаву книгу. Це, насамперед, можливість поспілкуватися, дізнатися про новинки сучасної літератури, обговорити твір, який сподобався, зустрітися з письменниками не лише на сторінках книг, а й особисто. Бібліотека - це маленьке свято вихідного дня, коли всі домашні справи відступають, щоб дати можливість зустрітися з Книгою".

   Яресько Надія: "Бібліотека для мене - це центр спілкування, це і гарна книга для душі. Персонал дуже гарний. Завжди порадять, що краще підібрати".

   Таран Іван: "Бібліотека - це ще той інститут... Тільки не кожен про це знає..."

  Без підпису: "Сучасна бібліотека для мене - це цікаві новинки художньої літератури, пізнавальна література. Ще безліч цікавих книг різних авторів, насамперед багато новинок українських авторів."

   З нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек бібліотекарі Диканської ЦРБ - провідний бібліотекар абонементу Т.М.Михайлик, провідний бібліограф Диканської ЦРБ О.Є.Гірняк та провідний бібліотекар по обслуговуванню юнацтва М.І.Тягній організували на абонементі книжкову виставку "Бібліотека - світ нових можливостей" та провели серед користувачів бібліотеки акцію "Я люблю свою бібліотеку".


Немає коментарів:

Дописати коментар