12.10.17

Грані його таланту...

Шановні наші користувачі!
   До 105 річниці з дня народження Андрія Малишка на абонементі Диканської ЦРБ експонується книжкова виставка "Щедрий сонях нашої землі".
   У нашій пам'яті ще не відлунали захоплені оплески, що звучали в стінах залів багатьох міст нашої країни й світу, в ній ще звучить живий голос поета, що, здається, ввібрав у себе всю красу, задушевність, співочу душу народу, замилування поезією.
   Чим далі відходить у минуле живий голос Андрія Самійловича Малишка, тим ясніше усвідомлюємо, що серед нас жив один із найбільших наших поетів, чиє ім'я стає поряд з іменами найславніших. Людина полум'яного темпераменту, творчого шаленства, поет згорів дочасно, упав на півшляху, полишивши нам золоті розсипи своїх поезій, нев'янучу красу своїх пісень.
   Читайте Малишка! Співайте його "Стежину", "Пісню про рушник", "Київський вальс"... Бо ж він таки недарма улюбленець народу, співець життя, молодості, любові - такий він для нас, незабутній Андрій Малишко.
   Книжкову виставку для широкого кола читачів бібліотеки організували провідний бібліотекар абонементу Т.М.Михайлик, провідний бібліограф О.Є.Гірняк, провідний бібліотекар по обслуговуванню юнацтва М.І.Тягній.
Немає коментарів:

Дописати коментар