30.07.14

Ярмарок бібліотечних інновацій - 2014


24 липня 2014 року у м. Києві на НСК «Олімпійський» відбувся ярмарок бібліотечних інновацій, організований програмою «Бібліоміст» спільно з Міністерством культури України та Українською бібліотечною асоціацією (УБА). Тема цьогорічного ярмарку - «Сучасна бібліотека: міст ваш!».
Побували на заході представники нашої бібліотеки - директор Диканської ЦБС Кучеряєва Наталія та провідний бібліотекар Інтернет-центру Тетяна Гальченко.


Ярочисто відкривала Ярмарок перший заступник Міністра культури України Олеся Островська-Люта. Вона наголосила на тому, що сучасні бібліотеки мають бути центрами спілкування та об'єднання громади. 


 Президент Української бібліотечної асоціації Ірина Шевченко побажала всім продовжувати реалізацію проектів, започаткованих програмою «Бібліоміст», особливо навчання бібліотечних фахівців у регіональних тренінгових центрах. 

Директор програми «Бібліоміст» Матей Новак зупинився на тих досягненнях та здобутках бібліотечних установ і особливо бібліотечних працівників, які вони отримали впродовж реалізації багатьох проектів.


Для всіх учасників ярмарку були організовані презентації курсів дистанційного навчання, які розробили спеціалісти  програми «Бібліоміст». Вони й ознайомили з тематикою та методикою курсів як на дисках так і в режимі онлайн. Всі присутні мали можливість брати участь у майстер-класах з актуальних бібліотечних тем: як подолати виклики, що стоять перед  бібліотеками, вікіпедія як сучасний інструмент краєзнавця, соціально-економічна цінність бібліотек, медіаграмотність та ін.
  Тетяна Гальченко побувала на майстер-класах секції ІТ-експрес, де ознайомилася з новітніми програмами та сервісами Інтернету.
На Ярмарку відбувся конкурс постерів, в якому перемогу здобула наша бібліотека, за що і отримали нагороду - електронну книгу.

Приємно було поспілкуватися з колегами, друзями та здобути новий досвід.
  
  

2 коментарі:

  1. Отак завдяки коменту у моєму блозі я з вами познайомилася. А в пошуку не знайшла чомусь ваш блог і фото вашого постера. Нажаль мій фотоапарат зробив не всі якісні фото. Тепер і у нас є фото вашого постера. Ще раз вітаємо з перемогою

    ВідповістиВидалити
  2. Дякую. Також рада знайомству.

    ВідповістиВидалити